ANASAYFA Eski Web Arayüzü       
 HABERLER
Okçuluk Kursu Açılıyor
27 Eylül 2022 Salı
Yazı boyutu :

Bahşılı Belediyemizden bir ilk daha

OKÇULUK KURSU AÇILIYOR

Bahşılı Belediyemiz Kırıkkale’de yine bir ilke imza atıyor. Belediye Başkanı Recep Zafer TEKİN’in girişimleri ile ilçede Okçuluk sporuna meraklı olanlar için kurs düzenlenecek olan kursu Milli Sporcu ve 2. Kademe Antrenör Rahime Kevser Kandemir verecek. Kursa katılmak isteyenler için duyuru yapılırken, kursla ilgili bilgi ve detayların Belediye Yazı İşleri Müdürlüğü ve Bahşılı İlçe Halk Eğitim Merkezi’nden alınabileceği belirtildi. Okçuluk Kursu Kırıkkale’de bir ilk olacak.

 

BELEDİYE TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMALARDA

“Milli sporcumuzdan Geleneksel Türk Okçuluğu kursuna davetlisiniz. Binlerce yıldır kültürümüzde olan okçuluk 2019 yılında federasyonlaşmıştır. Bunula birlikte geleneksel Türk Okçuluğuna olan ilgi ülkemizde hızla artmaktadır. Kurulduğundan beri ulusal ve uluslararası birçok yarışma ve etkinlik düzenlenmiştir. Bu bağlamda Bahşılı Belediyesi olarak faaliyetlerimize başlıyoruz” bilgilerine yer verildi.

KURSA DAVET YAPILDI

Ülkemizin bütün şehirlerinde tatbik edilen bu köklü spor dalı şimdi de Kırıkkale'mizin Bahşılı ilçesinde açılacak. Kursumuz 2. Kademe Antrenör ve Milli Sporcu Rahime Kevser Kandemir hocamızın gözetiminde gerçekleştirilecektir.  Kayıtlar için başvuru formu ile birlikte sağlık raporu alarak 15 Ekim 2022 tarihine kadar  teslim edilmesi gerekmektedir. Başvuru formu Bahşılı Belediyesi Yazı İşleri ve Bahşılı Halk Eğitim Merkezi’nden tedarik edilerek Halk Eğitim Merkezine teslim

 

 

 

   Okunma sayısı : 935


Bahşılı Belediyesi | Copyright © 2014
Web Tasarım: kergisi

BELEDİYEMİZ
İLÇEMİZ
İLETİŞİM
 Cumhuriyet Meydanı - Bahşılı / Kırıkkale
 0318 366 16 42 - 0318 366 17 72
 0318 366 17 71